Kleks Academy

Zobacz stronę
Opis
Po niemal 40 latach od premiery pierwszej części, czas napisać historię na nowo.
Usługa
Webflow
UX Design
UI Design
Branding
Klient
Kleks Academy, Open Mind Production

Opis Klienta

Po niemal 40 latach od premiery pierwszej części, czas napisać historię na nowo. Magiczny świat, będący międzypokoleniowym spoiwem pozwoli rozbudzić dziecięcą wyobraźnię, a przy okazji będzie bawił, uczył i prowokował. W 2023 roku ujrzymy na ekranie projekt oparty na powieści Jana Brzechwy (w reżyserii Macieja Kawulskiego), który zrewolucjonizuje polską kinematografię!

Wyzwanie i założenia projektu:

Od tego projektu wszystko się zaczęło. Po telefonie od Macieja potrzebowaliśmy dłuższej chwili na zebranie szczęk z podłogi, jednak szybko zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się do pracy. Naszym zadaniem było stworzenie oficjalnej strony filmu, przez którą widzowie będą mogli wejść do magicznego świata Pana Kleksa. Największym wyzwaniem była część artystyczna, gdyż jak to bywa na bardzo wczesnym etapie projektu, mogliśmy opierać się jedynie na pomysłach i rozmowach z twórcami filmu. Materiały, na których moglibyśmy się oprzeć, były dopiero w trakcie realizacji.

Co zrobiliśmy?

Naszym początkowym i głównym celem było przygotowanie strony informacyjnej, która nie będzie zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat samego filmu. Postawiliśmy na minimalizm z częściowym wykorzystaniem wariacji kolorów i efektów, które widzimy w oficjalnym logo filmu. Poza przedstawieniem głównych aktorów i twórców projektu przygotowaliśmy podstronę, na której już teraz można zapoznać się z partnerami tego przedsięwzięcia. Ostatnim, ale również ważnym elementem było odwołanie i stworzenie łatwego dostępu do mediów społecznościowych, na których na bieżąco można śledzić postępy związanie z produkcją filmu.  Czy postawiony cel udało się nam osiągnąć? Ocenę pozostawiamy Państwu ;)

Efekt

Nasza strona jest narazie w bardzo wczesnym stadium tworzenia, niemniej zachęcamy do jej śledzenia, gdyż już niedługo odkryjemy kolejne karty związane z filmem, a sama strona będzie nabierała rumieńców! ;)

“I've had the pleasure of working with Dwayne for many years on many projects. He is always willing to take on any challenge and will stop at nothing until he meets your expectations. He has a keen eye for detail and is someone I would recommend to anyone looking for design and development services.”
DEVS HOUSE