Opis
KinAds to największy broker reklamy kinowej w Polsce.
Usługa
Webflow
Development
Klient
Kinads

Opis Klienta

KinAds to broker reklamy specjalizujący się w reklamie w niezależnych kinach. Na co dzień KinAds pomaga firmom i agencjom reklamowym w dotarciu do docelowej grupy odbiorców, którzy odwiedzają kina niezależne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej sieci kin partnerskich, KinAds oferuje skuteczną i efektywną kampanię reklamową, która pozwala na dotarcie do publiczności o różnych zainteresowaniach i preferencjach kulturalnych.

Wyzwania i założenia projektu

Głównym celem projektu było odświeżenie strony internetowej firmy i dostosowanie jej do najnowszych standardów projektowania oraz wymagań użytkowników. Zadanie było wyzwaniem, ponieważ strona była przeładowana informacjami i mało intuicyjna w obsłudze, co negatywnie wpływało na doświadczenie użytkowników i utrudniało konwersję.

Co zostało zrobione?

W ramach projektu KinAds przeprowadziła gruntowny redesign strony, skupiając się na poprawie czytelności i user experience. Zrezygnowano z niepotrzebnych elementów i skrócono ścieżki nawigacyjne. Zmieniono również układ sekcji, aby w sposób bardziej klarowny przedstawić ofertę firmy i zachęcić użytkowników do skorzystania z jej usług. Dodano również responsywność, dzięki czemu strona wyświetla się poprawnie na urządzeniach mobilnych.

Efekty

Po przeprowadzonym redesignie strony KinAds zanotowała znaczny wzrost ruchu na swojej stronie internetowej. Liczba sesji wzrosła o 30%, a współczynnik konwersji zwiększył się o 25%. Dodatkowo, pozytywnie zmienił się też wskaźnik odrzuceń, co świadczy o lepszym doświadczeniu użytkowników i zwiększonej skuteczności strony. Nowa strona cieszy się również dużo większą popularnością wśród klientów, którzy zauważyli pozytywną zmianę w jakości oferowanych usług.

Dziękuję Devs House za tygodnie ciężkiej pracy nad nową stroną KINADS! wielkie GRATULACJE Panowie! Jestem zadowolona i serdecznie polecam!
DEVS HOUSE