Edyta Folwarska

Zobacz stronę
Opis
Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, od szesnastu lat związana z polskim show biznesem. Z początku przeprowadzała wywiady ze sportowcami i gwiazdami, jednak jej kariera nabrała szybszego tempa, kiedy trafiła do stacji telewizyjnej Polo TV.
Usługa
Webflow
Development
UI Design
UX Design
Klient
Edyta Folwarska

Opis Klienta:

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, od szesnastu lat związana z polskim show biznesem. Z początku przeprowadzała wywiady ze sportowcami i gwiazdami, jednak jej kariera nabrała szybszego tempa, kiedy trafiła do stacji telewizyjnej Polo TV.

Obecnie prowadzi najchętniej oglądany program „Disco weekend z blondi”, którego oglądalność sięga nawet 8% udziału w rynku, co daje milionowe zasięgi. Od 2011 roku prowadzi największe festiwale muzyczne (również emitowane na żywo np. dla telewizji: TVP, Polo TV, POLSAT) i wydarzenia muzyczne. Od 2019 roku wydaje książki, a jedna z nich-„Pokusa” w tym roku zostanie zekranizowana.

Wyzwanie i założenia projektu:

Naszym wyzwaniem było stworzenie strony, która pozwoli odbiorcom na bliższe poznanie barwnej i energicznej osoby Edyty, a także przedstawi jej wszystkie dokonania na polu artystycznym. Jednak od samej treści, jeszcze ważniejszą cechą nowej strony miał być łatwy dostęp do dzieł, których jest autorką i przede wszystkim efekt wizualny, spójny z osobowością Pani Edyty.

Co zrobiliśmy?

Po konsultacjach zaczęliśmy od znalezienia, a w zasadzie stworzenia znaku firmowego autorki, wokół którego zbudowaliśmy całą stronę. Pomysł pojawił się dosyć szybko, gdyż wybór padł na jej odręczny podpis- niezwykle subtelny, elegancki, ale z małym pazurem. Dokładnie taki, jak nasza bohaterka!

W dalszym etapie skupiliśmy na przedstawieniu interesującej biografii pisarki oraz przygotowaniu sekcji, w której odbiorca będzie mógł zapoznać się ze wszystkimi książkami, które wyszły spod pióra Edyty.  Prezentacja, ale również łatwa i szybka ścieżka zakupu były tutaj kluczowe.

Strona byłaby niekompletna, gdyby jej odbiorcy nie mieli możliwości nawiązania współpracy z Edytą. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zabieganą osobą jest Pani Edyta, jednak zainteresowani mogą jednym klientem wysłać maila, który być może przerodzi się w kolejny, wspaniały projekt z udziałem Edyty Folwarskiej!

Efekt

Tutaj powinien znajdować się opis efektów, jakie osiągnęliśmy po uruchomieniu strony, jednak ani Edyta Folwarska, ani my, nie powiedzieliśmy ostatniego słowa! Jak już wspomnieliśmy, już niedługo pojawi się ekranizacja jednej z jej książek, dlatego projekt strony również jest „w budowie”, a o dalszych zmianach będziecie mogli dowiedzieć się na naszym profilu na LinkedIn i Instagramie ;)

“I've had the pleasure of working with Dwayne for many years on many projects. He is always willing to take on any challenge and will stop at nothing until he meets your expectations. He has a keen eye for detail and is someone I would recommend to anyone looking for design and development services.”
DEVS HOUSE