Bajka Pana Kleksa

Zobacz stronę
Opis
Bajka Pana Kleksa to pierwsze w Polsce Centrum Kultury, Nauki i Zabawy w Katowicach.
Usługa
UX Design
Webflow
UI Design
Development
Klient
Bajka Pana Kleksa

Opis Klienta

Bajka Pana Kleksa to pierwsze w Polsce Centrum Kultury, Nauki i Zabawy w Katowicach. Misją Bajki jest propagowanie rodzinnego spędzania czasu oraz edukacja przez rozrywkę. Miejsce, w którym poprzez balansowanie pomiędzy fantazją i nauką rozwija się w najmłodszych chęć odkrywania świata.

Wyzwanie i założenia projektu

Założeniem projektu było zaprojektowanie na nowo strony, która będzie przejrzystym i przyjaznym zaproszeniem do świata Bajki. Szeroka oferta, multum atrakcji, a także liczne projekty, przy których zespół Bajki współpracuje - duże biznesowe przedsięwzięcie, w którym treść i forma muszą być na równi z dziecięcym polotem.

Co zrobiliśmy?

Pracę nad nową stroną zaczęliśmy od zaprojektowania na nowo całej struktury strony, która miała być nie tylko przyjemna dla oka, ale intuicyjna w odbiorze zarówno dla potencjach Klientów, jak i zespołu Bajki. Aby ułatwić codzienną pracę działu marketingu, postawiliśmy na modułową budowę strony tak, aby zespół w łatwy i szybki sposób mógł aktualizować najświeższe informacje ze świata Bajki, zaś edycja strony była prosta w obsłudze nawet dla osób, które na codzień nie mają styczności z pracą „przed komputerem”. Po licznych konsultacjach przeszliśmy do budowy podstron w oparciu o specjalnie przygotowany CMS, którego głównym zadaniem była łatwa edycja oraz wprowadzenie pewnej schematyczności w kolejnych podstronach- tutaj naszym pośrednim zadaniem było wyeliminowanie chaosu, który był bolączką starej wersji strony. Wykorzystując wysoką aktywność klienta w mediach społecznościowych, świetne recenzje zebrane od odbiorców podjęliśmy decyzję o zintegrowaniu strony zarówno z serwisami opiniotwórczymi, jak i o ułatwieniu dostępu do profili na SM, zwłaszcza na wersji mobilnej strony. W końcowym, ale równie ważnym etapie zajęliśmy się integracją strony z systemem rezerwacji biletów, bramkami płatniczymi oraz pocztą elektroniczną- kluczowymi funkcjami z perspektywy biznesowej.

“I've had the pleasure of working with Dwayne for many years on many projects. He is always willing to take on any challenge and will stop at nothing until he meets your expectations. He has a keen eye for detail and is someone I would recommend to anyone looking for design and development services.”
DEVS HOUSE